Logg inn
/ Registrer CV

Daglig leder:

Tone Fried Torstensen

administrativ leder

tone@jobconnect.no93497085

Bemanning:

Mona Wachenfeldt

SENIOR RÅDGIVER

mona@jobconnect.no+4740100333

Inger Tande

PARTNER/RÅDGIVER

inger@jobconnect.no+4798265538

Line Aursland Habert

SENIOR RÅDGIVER

line@jobconnect.no+4793013131

Vilde Skjellnan Løstegård

Rådgiver

vilde@jobconnect.no+4790878814

Michelle Sund

Rådgiver

michelle@jobconnect.no+4740288444

IT:

Frank Bersvendsen
daglig leder/partner
frank@jobconnect.no+4798265501

Rekruttering:

Lise Bekken

LEDER REKRUTTERING - Avd. kvikke hoder
lise@kvikkehoder.no+4798265507

Kristin Skisaker

RÅDGIVER - avd. kvikke hoder
kristin@kvikkehoder.no+4794007323

Kontakt oss

Bruk skjemaet, ring eller send oss en e-post, og vi vil ta kontakt med deg.
Takk! Din henvendelse er mottatt og vi vil kontakte deg fortløpende.
Oops! Noe gikk galt. Vennligst prøv igjen.
EnglishNorsk

HOVEDKONTOR: 
Strandveien 15, 1366 Lysaker, Norway

AVDELINGSKONTOR:
Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo

Tlf: +47 406 96 100
E-post: Mail@jobconnect.no

Personvern
Logg inn
/ Registrer CV
TJENESTERLEDIGE STILLINGEROM OSSKONTAKTREFERANSERBLOGGLOGG INNKANDIDAT