Logg inn
/ Registrer CV

Bemanning:

Mona Wachenfeldt

PARTNER/RÅDGIVER

mona@jobconnect.no+4740100333

Inger Tande

PARTNER/RÅDGIVER

inger@jobconnect.no+4798265538

Line Aursland Habert

SENIOR RÅDGIVER

line@jobconnect.no+4793013131

IT:

Frank Bersvendsen
PARTNER
frank@jobconnect.no+4798265501
Trude Høklingen
HR/SENIOR RÅDGIVER
trude@jobconnect.no+4799564729
Jon Richard Nygaard
RÅDGIVER
jonrichard@jobconnect.no+4793287267

Rekruttering:

Lise Bekken

PARTNER/RÅDGIVER
lise@kvikkehoder.no+4798265507

Kristin Skisaker

RÅDGIVER
kristin@jobconnect.no+4794007323

Kontakt oss

Bruk skjemaet, ring eller send oss en e-post, og vi vil ta kontakt med deg.
Takk! Din henvendelse er mottatt og vi vil kontakte deg fortløpende.
Oops! Noe gikk galt. Vennligst prøv igjen.
EnglishNorsk

HOVEDKONTOR: 
Strandveien 13, 1366 Lysaker, Norway

AVDELINGSKONTOR:
Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo

Tlf: +47 406 96 100
E-post: Mail@jobconnect.no

Logg inn
/ Registrer CV
TJENESTERLEDIGE STILLINGEROM OSSKONTAKTREFERANSERBLOGGLOGG INNKANDIDAT