Logg inn
/ Registrer CV

Daglig leder:

Tone Fried Torstensen

administrativ leder

tone@jobconnect.no+4793497085

AVDELING LYSAKER:

Mona Rustad

SENIOR REKRUTTERINGSRÅDGIVER

monar@jobconnect.no+4790937270

Inger Tande

SENIOR REKRUTTERINGSRÅDGIVER

inger@jobconnect.no+4798265538

Line Aursland Habert

SENIOR REKRUTTERINGSRÅDGIVER

line@jobconnect.no+4793013131

Vilde Skjellnan Løstegård

Rådgiver

vilde@jobconnect.no+4790878814

Michelle Sund

Rådgiver

michelle@jobconnect.no+4740288444

Pia Øisang

Senior Rekrutteringsrådgiver

pia@jobconnect.no+4745679198

Yvonne Lien

Senior Rekrutteringsrådgiver

yvonne@jobconnect.no+4798265593

Rina Brenden

Senior rekrutteringsrådgiver

rina@jobconnect.no+4798265518

No items found.

AVDELING SKULLERUD:

Lise Bekken

SENIOR RÅDGIVER
lise@kvikkehoder.no+4798265507

Kristin Skisaker

SENIOR RÅDGIVER
kristin@kvikkehoder.no+4794007323

Kontakt oss

Bruk skjemaet, ring eller send oss en e-post, og vi vil ta kontakt med deg.
Takk! Din henvendelse er mottatt og vi vil kontakte deg fortløpende.
Oops! Noe gikk galt. Vennligst prøv igjen.
EnglishNorsk

HOVEDKONTOR: 
Strandveien 15, 1366 Lysaker, Norway

AVDELINGSKONTOR:
Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo

Tlf: +47 66 10 19 37
E-post: mail@jobconnect.no

Personvern
Logg inn
/ Registrer CV
TJENESTERLEDIGE STILLINGEROM OSSKONTAKTREFERANSERBLOGGLOGG INNKANDIDAT